MAESTRO
SAATOLOG
SAATOLOG

“Saatlere odaklan” mottosunu benimsemiş olan Maestro, saat dünyasına ve Türkiye’deki saat meraklılarına, yüksek saatçilik hakkında güvenilir bir Türkçe bilgi kaynağı sağlamak için  SAATOLOG – Armband Uhren kataloğunu yayımlamaktadır.
Yıllardır Avrupa’da yayımlanan ve saat meraklıları tarafından her yıl merakla beklenen saat kataloğu ARMBAND UHREN’in Türkçe versiyonu olan SAATOLOG,  2012 yılından beri her yıl Türkçe olarak Türkiye’deki saat severlerin beğenisine sunulmaktadır.
 
Türkiye’de “SAATOLOG – Armband Uhren ” adı ile çıkan katalog bu yıl da geçen yıl olduğu gibi 12.000 adet basılmış olup, D&R, Dünya Aktüel, Remzi, Nezih, İnkılap gibi seçkin kitabevlerinde saat severlerin beğenisine sunulmuştur.
 
SAATOLOG 2017 kataloğunda 100’den fazla markanın 1.000’den fazla yeni modeline yer verilmekte olup, kitabevlerindeki satışının yanı sıra her yıl VIP listemizde yer alan tüm müşterilerimize Türkiye genelinde yer alan saat bayilerine İstanbul genelindeki 5 yıldızlı otellere Gönderimi sağlanmaktadır.


Saat dünyasında o yıl içinde olan tüm gelişmelerin yer aldığı almanak niteliğindeki SAATOLOG’da yeni çıkan saat modellerinin yanı sıra saat distribütörleri ile saat fabrikalarının resmi temsilcilerinin kapsamlı bir listesi de yer almaktadır.

www.saatolog.com adresinden Saatolog’un tüm sayılarına ulaşabilirsiniz.

 

 

saatolog.com