MAESTRO
PANERAI BUTİK
PANERAI BUTİK
PANERAI BUTİK
PANERAI BUTİK

Ünlü İtalyan saat markası Officine Panerai,

Türkiye'deki ilk butiğinin kapılarını 2013 yılında açtı …
 
    Dünyada büyüme ve dağıtım kanallarını artırmaya devam eden ünlü İtalyan saat markası Officine Panerai, Türkiye'deki ilk prestij mağazasını İstanbul'da 2013 yılında açtı. Sektörün önemli oyuncularından Maestro Saat ve Dış. Tic Ltd. işbirliği ile ilk mağazasını Nişantaşı’nda açan Officine Panerai, böylelikle Türkiye'ye kendi mağazasıyla giriş yapan ilk Italyan saat markası oldu.

     Officine Panerai'nin Türkiye'deki ilk mağazası, İstanbul'un en prestijli alışveriş lokasyonu olan Nisantasi'nda, Abdi Ipekçi caddesi üzerinde bulunan Altın Sokak'ta yer alıyor. 72 metrekare büyüklüğünde olan yeni Panerai butiği, lokasyonunun yani sıra, markanın dünyadaki nadir 2 katlı mağazalarından biri olma özelliği ile de öne çıkıyor. Panerai tutkunlarına markanın eşsiz tasarım ve teknolojiye sahip özel üretim modellerini benzersiz bir ambiyansta keşfetme olanağı sunan yeni Panerai butiği, içinde yer alan Panerai VIP Lounge ile müşterilerine koleksiyonları yakından tanıyabilecekleri, markanın mirasini yansıtan şık bir platform sunuyor. Ahşap bir guletten esinlenerek dekore edilen Panerai VIP Lounge, aynı zamanda markanın tarihini yansıtan Panerai kitaplarının yer aldığı kütüphaneyi de içinde barındırıyor.
 
    Officine Panerai'in deniz ve denizcilik ile olan güçlü bağları, markanın geçmişte uzun yıllar boyu İtalyan Donanması'na özel modeller üretmesiyle başlıyor ve günümüzde dünyadaki en önemli klasik yat yarışlarından biri olarak kabul edilen Panerai Classic Yacths Challenge'a olan sponsorluğuyla devam ediyor. Yeni Panerai mağazasının dekorasyonunda kullanılan renkler, şekiller ve materyaller markanın en ayırt edici özelliği olan deniz ve denizcilikle arasındaki güçlü bağı öne çıkartırken, eşsiz Italyan tarzını gözler önüne seriyor.

 

ADRES :
ÇALIŞMA SAATLERİ :
ABDİ İPEKÇİ CADDESİ  Monday : 10:00 - 18:30
ALTIN SOKAK NO:2/2, 34367 Tuesday : 10:00 - 18:30
NIŞANTAŞI - ISTANBUL Wednesday : 10:00 - 18:30
TURKEY TEL: +90 212 291 59 59 Thursday : 10:00 - 18:30
E_MAIL : istanbul@panerai.com Friday : 10:00 - 18:30
  Saturday : Saturday : 10:00 - 16:30